درباره ما

درباره ی فروشگاه اینترنتی بازی توی (آموزش – سرگرمی – خلاقیت)

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند.

امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

با توسعه روز افزون تجارت الکترونیکی در سراسر دنیا و همچنین کشورمان و با توجه به مشکلات روز افزونی همچون آلودگی هوا ، هزینه های رفت وامد، شلوغی خیابانها در شهرها و مشکلات گوناگون زندگی شهری ، بر آن شدیم تا فروشگاه اینترنتی در حوضه اسباب بازی و سرگرمی برای والدین ، علاقه مندان و حتی کلکسیون دارانی که علاقه مند به این محصولات هستند را تاسیس کنیم تا همه با خیالی اسوده و محیطی امن و با ارامش در خانه خود به تهیه و خرید این محصولات بپردازند.

فروشگاه اینترنتی بازی توی اولین وب سایت تخصصی اسباب بازی و بازیهای فکری و سرگرمی در استان گیلان میباشد که از سال ۹۴ فعالیت خود را در فروشگاه بازی توی ( لگو شاپ رشت) واقع در استان گیلان شهر رشت بامدیریت آقای بهادر احمدی  آغاز کرده و با شعار (آموزش – سرگرمی – خلاقیت) در تلاش برای بهبود و بالا بردن فرایند خرید شما است این مجموعه به شما بهترین قیمت و اصالت کالا را تضمین میکند.

تمامی سفارشات ثبت در همان روز را شامل میشوند و تحویل روز بعد در محل میباشد. باعث افتخار ماست که با انتقاد و پیشنهادتان مارا در بالا بردن کیفیت خدمات دهی یاری کنید. هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را میتوانید از بخش تماس باما برای ما ارسال فرمایید.

همچنین صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی (bazitoy.com) بهادر احمدی سیاهمرد می‌باشد.